Αρχική Πολιτική Φθιώτιδα: Δείτε ποιοι και με πόσους σταυρούς εκλέχθηκαν για το Συνέδριο του...

Φθιώτιδα: Δείτε ποιοι και με πόσους σταυρούς εκλέχθηκαν για το Συνέδριο του ΠΑΣΟΚ

Οριστικοποιήθηκαν τα αποτελέσματα από τις εσωκομματικές εκλογές της προηγούμενης Κυριακής  (8/5) στο «ΠΑΣΟΚ –Κίνημα Αλλαγής» στην Φθιώτιδα .

 

Μετά την  ανακοίνωση των ονομάτων που εκλέγονται στην νέα Νομαρχιακή Επιτροπή  ανακοινώθηκαν και τα ονόματα αυτών των μελών που εκλέγονται ως  σύνεδροι για το επικείμενο συνέδριο του Κόμματος  που θα πραγματοποιηθεί τμ τριήμερο 20-22 Μαΐου στην Αθήνα στο στάδιο του TAE KWO DO  .

Για τη Νομαρχιακή

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

 Σύμφωνα με τα αποτελέσματα ως σύνεδροι εκλέγονται στην Φθιώτιδα : 

*Από τον Δήμο Λαμιέων :

Ψήφισαν : 1058

Άκυρα : 9

Έγκυρα : 1049

1 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ………………………. 102

2 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ…………………………………… 55

3 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ………………………………..53

4 ΤΑΓΚΟΥΛΗΣ ΖΗΣΗΣ ……………………………………………….51

5 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ …………………………………………..43

6 ΜΕΛΙΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ………………………………………………..43

7 ΖΗΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ……………………………………………………………40

8 ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ………………………………………………………………….39

9 ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ………………………………………………………. 39

10 ΛΥΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ …………………………………………………………………39

11 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ……………………………………………………………….. 38

12 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ ΔΑΝΙΕΛΑ………………………………………………………………. 38

13 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ …………………………………………………….36

14 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ……………………………………………………………………34

15 ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ……………………………………………………………. 34

16 ΠΑΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ………………………………………………………………. 33

17 ΤΣΙΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ…………………………………………………………………………. 32

18 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ-ΛΙΝΑ …………………………………………………………………31

19 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ……………………………………………………………………….. 28

20 ΛΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ……………………………………………………………………………………..28

21 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ………………………………………………………………………….. 25

22 ΣΤΑΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ……………………………………………………………. 22

23 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ……………………………………………………………………….21

24 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ…………………………………………………………………….. 20

25 ΚΟΚΚΑΛΑΛΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ………………………………………………………………… 18

*Δήμος Αμφίκλειας-Ελάτειας : 

1 ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ……………………………………….. 84

2 ΠΑΠΑΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ……………………………….. 75

3 ΡΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ …………………………………………..46

4 ΖΑΝΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ……………………………………………. 26

5 ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ …………………………………15

*ΔΗΜΟΣ ΔΟΜΟΚΟΥ : 

1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ…………………………………. 61

2 ΓΚΟΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ……………………………… 51

3 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ …………………………22

4 ΚΑΤΣΙΑΜΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ………………………. 22

5 ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ………………………………….14

*ΔΗΜΟΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ :

1 ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ…………………………………. 89

2 ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ……………………………………46

3 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ…………………………….37

4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ …………………………………33

5 ΚΟΣΜΑΣ ΚΟΣΜΑΣ……………………………………………… 21

6 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ………………………………………… 20

7 ΜΠΑΧΛΑΒΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ………………………………………… 16

8 ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ……………………………………………….. 8

*ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ : 

ΨΗΦΙΣΑΝ : 359

ΑΚΥΡΑ : 7

ΕΓΚΥΡΑ : 352

1 ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ……………………………………………85

2 ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ………………………………………………….. 83

3 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ…………………………………………………………….. 48

4 ΔΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ……………………………………………………….. 32

5 ΚΥΡΙΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ………………………………………………………………. 19

6 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ……………………………………………………….18

7 ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ…………………………………………… 13

8 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ …………………………………………………………….12

*ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ : 

1 ΛΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ………………………………. 43

2 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ…………………………………….. 39

3 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ…………………………………. 37

4 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ…………………………………… 21

5 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ……………………………. 21

*ΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ :

1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ …………………………………………66

2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ …………………………………….43

3 ΖΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ…………………………………………….. 30

4 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ……………………………………… 20

5 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ…………………………………….. 17

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.