Η Ένωση Πτυχιούχων Φυσικής Αγωγής Φθιώτιδας, η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας, ο Οργανισμός Πολιτιστικής Ανάπτυξης Στερεάς Ελλάδας και η Δ/νση ΔΕ Φθιώτιδας, βράβευσαν σήμερα Κυριακή 12 Μαίου 2019 τους διακριθέντες αθλητές του σχολικού πρωταθλήματος και των τοπικών συλλόγων Ολυμπιακών Αθλημάτων για το έτος 2018

 

Το αμφιθέατρο της βιβλιοθήκης του πρώην ΤΕΙ Στερεάς στη Λαμία, γέμισε με πρωταθλητές!

Η εκδήλωση ξεκίνησε με την αναφορά στις διακρίσεις του ΠΑΣ Λαμίας, ομάδα της Super Leauge, η οποία την αγωνιστική περίοδο 2016-17 κέρδισε την άνοδο, για πρώτη φορά στην ιστορία της, στην ανώτερη κατηγορία του ελληνικού ποδοσφαίρου, τη Super League. Την επόμενη αγωνιστική χρονιά (2017-2018) με 30 συνολικά βαθμούς, κατάφερε επάξια την παραμονή της σε αυτή

Του ΑΟ Στυλίδας με τα 5 πρωταθλήματα και 3 κύπελλα. Έχει αγωνιστεί στην Δ’ Εθνική 4 φορές. Κατέκτησε την άνοδο στην  στην Γ εθνική την αγωνιστική χρονιά 2017-2018 για την οποία και βραβεύθηκε.

 

Ο Νίκος Τσούκαλος γεννήθηκε στη Λαμία στις 23-3-1992 ξεκίνησε από την Ακαδημία Ποδοσφαίρου Λαμίας όπου και επανήλθε,  είναι  μεσοεπιθετικός έχει παίξει στην  Αναγέννηση Καρδίτσας και στον Τύρναβο. Έχει αγωνιστεί και στην Εθνική  Ομάδα Ποδοσφαίρου των  Ενόπλων δυνάμεων.

 

Ο Μπουλούλης Κωνσταντίνος γεννήθηκε στη Λαμία στις 07-12-1993 ξεκίνησε από την Ακαδημία Ποδοσφαίρου Λαμίας όπου και επανήλθε.  Ο Φωκικός ήταν ο πρώτος «σταθμός» στο ξεκίνημα της πορείας του, στα πρώτα του βήματα, ενώ στη συνέχεια βρέθηκε στον Ατρόμητο, στον Ιωνικό, στον Ατρόμητο Πειραιά και από το 2015 ξανά στη Λαμία. Έχει αγωνιστεί και στην Εθνική  Ομάδα Ποδοσφαίρου των  Ενόπλων δυνάμεων.

ΟΜΑΔΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ιδρύθηκε το 2013 και έκτοτε αγωνίζεται με επιτυχία, καταλαμβάνοντας υψηλές θέσεις, στο πρωτάθλημα γυναικών της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας που διοργανώνει η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία. Μάλιστα στις αγωνιστικές περιόδους 2013-2014 και 2016-2017 κατέλαβε την δεύτερη θέση, ενώ στις περιόδους 2014-2015 και 2017-2018 την τρίτη. Στο σύντομο δε διάστημα της παρουσίας του ως σύλλογος, κατάφερε να επανδρώσει με δύο αθλήτριες την Εθνική Ομάδα της Ελλάδας

ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ VOLLEY LEAGUE  Έτος ίδρυσης: 1976    

ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ PRE LEAGUE

Ένας σύλλογος που δημιουργήθηκε μόλις πριν 6 χρόνια και κατάφερε μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα το  τμήμα βόλεϊ γυναικών να ανέβει 3 κατηγορίες και 2 τελευταία χρόνια να φιγουράρει στα σαλόνια της Pre league, κόντρα σε ιστορικές ομάδες όπως ΑΕΚ, ΠΑΟ, ΠΑΟΚ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΖΑΟΝ, κ. ά.., είναι ο ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 2013!!!

Δημιουργός αυτής της ομάδας  ο προπονητής της, Ηλίας Αγγέλης  ο οποίος με σκληρή δουλειά κατάφερε να αναδείξει πανελλήνια το φθιωτικό βόλεϊ και που σαν απώτερο στόχο έχει την άνοδο της ομάδας του στην Α1-Volley league κατηγορία.

 

ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΠΣ ΦΘΙΑ κατά το έτος 2017-2018 έπαιξε στην  Γ ΕΘΝΙΚΗ

ΚΡΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ για τη συμμετοχή του στην ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ για τη συμμετοχή του στην ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ. Εθνική παίδων εφήβων 22 συμμετοχές  Εθνική Ελπίδων:2017

ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ παίζει  Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  42 συμμετοχές με την Εθνική ομάδα Εφήβων- Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα (Εφήβων 1996)

 

ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΑΝΔΡΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1992 Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1992 Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΟΜΑΔΑ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΑΝΔΡΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2010 Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΝΙΚΗ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ

 

Η Νίκη Μπακογιάννη γεννήθηκε στη Λαμία στις 19 Ιουνίου 1968, και ξεκίνησε από τον Αθλητικό Όμιλο «Αθανάσιος Διάκος» και συνέχισε με τα χρώματα του αθλητικού συλλόγου ΑΣΕ Δούκα και τέλος με τον Ολυμπιακού. Από τα 15 της χρόνια συμμετείχε σε διεθνείς αγώνες.

Το 1985 έλαβε μέρος στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου εφήβων νεανίδων.

Το 1986 πήρε τη Πέμπτη θέση στο παγκόσμιο πρωτάθλημα της Αθήνας. Το 1992 στη Βαρκελώνη έλαβε για πρώτη φορά μέρος σε Ολυμπιακούς Αγώνες.

Το 1996 ήταν δεύτερη στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κλειστού στίβου (1,96 μ.) Το 1997 δεύτερη στους Μεσογειακούς Αγώνες.

Η Μπακογιάννη, πήγε στην Ατλάντα με 1.97, πέρασε 2.03, και πήρε το αργυρό μεταλλείο ..

 

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 8Η ΘΕΣΗ ΣΚΥΤΑΛΗ ΑΝΔΡΩΝ  ΑΘΗΝΑ 2004 4Χ200 ελευθερο

 

ΚΩΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

Αθλήτρια κολύμβησης και μέλος των ομάδων Ν.Α.Ο. Λαμίας (1997-2001), Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. (2001- 2010) και Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. (2010-2014). Μέλος της Εθνικής και Προ-ολυμπιακής Ομάδας Κολύμβησης από το 2000 μέχρι το 2011.

Συμμετοχή στην Ολυμπιάδα του Πεκίνου το 2008 στα αγωνίσματα 100μ. και 200μ. Ελεύθερο. Συμμετοχή στην Ολυμπιάδα της Αθήνας το 2004 στο αγώνισμα 4×100μ. Ελεύθερο. Πανελλήνια Ρεκόρ και Πρωταθλήτρια Ελλάδας 2001-2012 σε ατομικά και ομαδικά αγωνίσματα.

 

ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟ   2004

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ  ΣΤΑ 200 ΥΠΤΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

 

ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

 

ΤΣΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ 3000 μ.

 

ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΙΒΟΥ ΒΑΔΗΝ

 

ΣΙΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ  ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗ ΕΛΕΝΗ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

 

ΖΗΚΑ ΑΡΓΥΡΩ  Πανελληνιονίκης

ΜΕΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΚΙ

 

ΜΩΡΙΚΗ ΔΑΦΝΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟ ΣΚΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΣΤΑΘΕΛΑΚΟ ΠΑΣΧΑΛΗ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΣ ΡΙΨΕΙΣ

 

ΡΩΜΑΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

ο δυο φορές “χρυσός” αθλητής από τις Ένοπλες Δυνάμεις, είναι για πολλούς πρότυπο επιμονής. Το 2015 κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στο Ολυμπιακό Τόξο Ατόμων με Ειδικές Ανάγκες στους 6ους Παγκόσμιους Στρατιωτικούς Αγώνες CISM που πραγματοποιήθηκαν στην πόλη Mungyeong της Νοτίου Κορέας.

Η ιστορία επαναλήφθηκε στο Φοντενμπλό της Γαλλίας όπου έλαβε μέρος στο παγκόσμιο Πρωτάθλημα τοξοβολίας Ενόπλων Δυνάμεων. Οι Αγώνες CISM διοργανώνονται κάθε τέσσερα χρόνια όπως και οι Ολυμπιακοί Αγώνες. Είναι η κορυφαία Στρατιωτική Αθλητική διοργάνωση. Συμμετέχουν μόνο ένστολοι αθλητές και υπάρχουν εκτός των άλλων και καθαρά στρατιωτικά αγωνίσματα, όπως το στρατιωτικό πένταθλο.

 

ΚΟΝΤΟΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΣ  ΜΕ ΑΜΑΞΙΔΙΟ

 

ΟΜΑΔΙΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Περνάμε τώρα στη  βράβευση συλλόγων ομαδικών αθλημάτων

ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ WATER POLO

Τελική Φάση Ανόδου στην Γ Εθνική   ΑΝΔΡΩΝ  4η ΘΕΣΗ

Προπονητές  Μπουλαλάς Ιων. Ζαχάρης Γ

Παπαδημητρίου Αλέξανδρος

Καπνιάς Αθανάσιος

Λέντας Παναγιώτης

Κάππος Κωνσταντίνος

Τασιόπουλος Αλέξανδρος

Τασιόπουλος Νικόλαος

Κουρκουλιώτης Κωνσταντίνος

Αλεξίου Χρήστος

Κυρίτσης Αθανάσιος

Χανής Σπύρος

Παπανάγνου Νικόλαος

 

ΠΑΙΔΕΣ WATER POLO Τελική Φάση final 10 (10 καλύτερες ομάδες Πανελλαδικά)

Προπονητής Μπουλαλάς Ιων

Κυρίτσης Αθανάσιος

Παπανικολάκος Αναστάσιος

Παπαδήμας Ευθύμιος

Μαυράκης γρηγόριος

Ζαρκαδούλας Αθανάσιος

Δήμος Αθανάσιος

Τσέλικας Στυλιανός

Τριανταφύλλου Μάρκος

Καλαμάτας Χρήστος

Ζαχαρής Βασίλειος

Ζαχαρής Νικόλαος

Θεοδοσόπουλος Νικόλαος

 

 

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ

Ομάδα Παμπαίδων Μπούκαλη πρωταθλητές

1η θεση Έσκασε 2018(γεννηθέντες 2004)

1.Γεωργουσης Παναγιώτης

2.Παπαδημας Κωνσταντίνος

3.Παπαδημας Παναγιώτης

4.Οικονομου Χρήστος

5.Σακκας Θωμάς

6.Αντωνοπουλος Κωνσταντίνος

7.Θεοδωροπουλος Χρήστος

8.Καρασταθης Χρήστος 9.Στεφανης Φώτιος

10.Κουλαρμανης Αθανάσιος

11.Καραγεωργος Δημήτριος

12.Γαλανης Παναγιώτης

προπονητής: Πιτσιλιώνης Φώτιος

 

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  2η θεση στην ΕΣΚΑΣΕ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΕΣΠΕΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ

1. Ψυχούλης Γιώργος

2. Μαντζούκας Δημήτρης

3. Θεοφανόπουλος Απόστολος

4. Ευθυμίου Σοφοκλής

5. Παπαηρακλής Γιώργος

6. Ζαρκαδούλας Βαγγέλης

7. Χαρίλας  Νάσος

8. Παρούτσας Κωνσταντίνος

9. Μαραζιάρης Λάμπρος

 

 

ΦΘΙΑ  ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

·         ΟΜΑΔΑ  ΕΦΗΒΩΝ

8η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ  ΝΙΚΗ ΣΤΟ  VOLLEY- BALL ΣΤΗΝ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΦΗΒΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΜΑΚΡΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ  ΦΥΣΙΚΗΣ  ΑΓΩΓΗΣ

1.ΚΩΣΤΑΡΑΣ  ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

2.ΠΑΠΠΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

3.ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4.ΠΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5.ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6.ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7.ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8.ΣΙΑΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9.ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

10.ΡΙΖΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

11.ΡΑΠΤΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

12.ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

13.ΤΡΟΥΜΠΟΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

14. ΓΑΛΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΟΣΗΣ

15.ΤΣΑΝΤΖΑΛΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1.ΚΩΣΤΑΡΑΣ  ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

2. ΠΑΠΠΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

3.ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4.ΠΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6.ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7.ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8.ΣΙΑΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9.ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

10.ΡΙΖΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

11.ΡΑΠΤΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

12.ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

13.ΤΡΟΥΜΠΟΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

14. ΓΑΛΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΟΣΗΣ

15. ΤΣΑΝΤΖΑΛΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

14. ΓΑΛΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΟΣΗΣ

15.ΤΣΑΝΤΖΑΛΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

·         ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

1Η ΘΕΣΗ ΕΣΠΕΚΕΛ(12η ΘΕΣΗ ΣΕ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ)

1. ΤΣΑΔΗΜΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΚΟΡΟΚΥΘΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΛΑΓΙΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5. ΤΣΑΝΤΖΑΛΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

6. ΚΟΣΜΑΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ

7. ΚΛΕΤΣΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8. ΣΑΪΤΗΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΜ

9. ΜΟΥΡΙΖΖΙ ΓΚΕΡΥ

10. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

11. ΒΑΓΕΝΑΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ

12. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

13. ΚΟΣΙ  ΚΡΙΣΤΙΑΝ

14. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ

15. ΚΟΥΤΣΑΥΤΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

16. ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

   ΑΤΟΜΙΚΑ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

 

ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ-ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 2018

ΓYMNΑΣΤΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ”  ΛΑΜΙΑΣ

ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΕΩΣ 197

Καπούλα Βασιλική

Καπούλα Γεωργία

Παπαϋφαντή Αναστασία

Δανιήλ Κωνσταντίνος

Δρόσος Παναγιώτης

Καραχάλιος Ευάγγελος

Κολαρμάνης Αθανάσιος

Κολαρμάνης Κωνσταντίνος

Κούτρας Αργύριος

Κούτρας Αριστείδης

Πασχαλίδης Γεώργιο

1.       ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1η ΘΕΣΗ TENNIS EUROPE ΑΓΟΡΙΑ 16 ΜΟΝΑ στο ARIDEA CUP

2η ΘΕΣΗ INTERNATIONAL TENNIS FENDERATION ΑΓΟΡΙΑ 18 ΜΟΝΑ στο RODOS CUP

2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ JUNIORS ΑΓΟΡΙΑ 16 ΜΟΝΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΓΟΡΙΑ 16 ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΤΗΝ ΜΟΣΧΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗ

2.       ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ JUNIORS Ε1 ΑΓΟΡΙΑ 18 ΔΙΠΛΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗ

3.       ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗ

4.       ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ JUNIORS ΑΓΟΡΙΑ 12 ΜΟΝΑ

5.       ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ  JUNIORS  E2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 ΜΟΝΑ

6.       ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2η ΘΕΣΗ ΤΡΙΕΘΝΕΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ  ΑΓΟΡΙΑ 12 ΜΟΝΑ στις Σέρρες

7.       ΚΟΥΤΣΟΧΙΩΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ  JUNIORS Ε4 ΑΓΟΡΙΑ 16 ΜΟΝΑ

8.       ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ JUNIORS

 

1.ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ

2. ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ

 

Ιππικός Όμιλος Λαμίας Φθιώτιδος

ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3 θέση στους 5ους διασυλλογικούς αναπτύξης Νοτίου Ελλάδος

 

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

·         Καραχάλιος Ευάγγελος  2η θεση πανελληνιονίκης 100 υπτιο

·         Κολαρμάνης Κωνσταντίνος  8η θεση 100 πεταλούδα πανελληνιο πρωταθλημα αγορια 11 ετων

·         Καπούλα Βασιλική συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·         Καπούλα Γεωργία συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·         Παπαϋφαντή Αναστασία συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·         Δανιήλ Κωνσταντίνος  συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·         Κούτρας Αργύριος συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·         Κούτρας Αριστείδης συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·         Πασχαλίδης Γεώργιος συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·         Δρόσος Παναγιώτης συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·         Κολαρμάνης Αθανάσιος συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

 

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΑΘΛΗΤΕΣ Α.Σ ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1.       ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ: Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

2.       ΒΛΑΧΩΝΗ ΜΑΡΙΑΓΓΕΛΑ: Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

3.       ΡΑΠΤΗ ΕΛΛΗ: Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

4.       ΚΡΙΤΣΟΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

5.       ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ: Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

6.       ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

7.       ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΦΟΙΒΗ: Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

8.       ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1.       ΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

2.       ΜΠΡΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

1.       ΜΠΕΚΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

2.       ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

3.       ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

4.       ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

 

ΝΑ.Ο.ΛΑΜΙΑΣ

ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΝΙΚΗΣ 200 ΑΤΟΜΙΚΗ ΜΙΚΤΗ
ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝ.ΝΟΣ 8Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΝΙΚΗΣ 200 ΥΠΤΙΟ
ΜΙΧΑΣ ΟΡΦΕΑΣ 4Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 8Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
ΣΙΑΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
ΑΝΔΡΙΑΚΑΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
ΒΑΡΛΑΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΑ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΜΟΣ Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

 

ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Μάρκου Αθανάσιος 2ος Πανελληνιονίκης 200m ελεύθερο

Σιούτας Παναγιώτης Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Καραγιώργος Σταύρος   Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Λόης Κωνσταντίνος  Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Καραγιάννης Δημήτριος Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Λιάγκας Νικόλαος Συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

 

Γ.Σ. Αναγέννηση Λαμίας Στίβος

·        Αναγνώστου Μάριος, συμμετοχή σε παγκόσμιο πρωτάθλημα & Πανελληνιονίκης

·        Τσέτσεκα Βασιλική, 1η θέση πανελληνιονίκης 1500 μ

·        Αναγνώστου Νικόλαος, συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·        Χαντζηαντωνίου Αλέξανδρος, συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·        Χουλιάρα Αλεξάνδρα, συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·        Γιωτοπούλου Δέσποινα συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

·        Οδατζίδης Παναγιώτης συμμετοχή σε πανελλήνιο πρωτάθλημα

 

 

ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 8Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΤΙΒΟΥ ΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

 

ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ ΛΑΜΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΙΣΚΟΣ-ΣΦΑΙΡΑ 2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ ΚΑΙ 1η ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΑΔΑ ΤΟ 2016

 

ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3000μ 2η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΝΤΑΘΛΟ 4η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΞΑΘΛΟ 4η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΚΑΘΛΟ 4η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2000μ 8η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΑΜΟΥΝΤΖΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5000μ ΒΑΔΗΝ 8η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΘΛΟ 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 300μ ΕΜΠ 11η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ  12η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΧΙΣΚΑ ΑΡΗΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 13η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΧΙΣΚΑ ΣΕΡΓΙΟΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 13η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ

 

ΓΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑ – ΣΤΙΒΟΣ

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 300m    40.75  11ος

ΜΗΤΣΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ      ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ      300m              46.52        27η

ΜΠΑΖΑΝΗΣ, ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ    ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ  600m  1:34.86     12ος

ΣΩΤΗΡΙΟΥ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ  600m  1:35.68        15ος

ΓΙΔΑΡΑΚΟΥ, ΗΛΙΑΝΑ     ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ   600m     1:50.68              13η

ΦΟΥΡΛΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ   1000m     3:00.35      15ος

ΓΚΙΑΤΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ   1000m   3:19.                    6η

ΚΑΠΟΥΛΑ, ΑΜΑΛΙΑ      ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ     1000m 3:36.82                11η

ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ   4 X 300Μ     2:45.06    (ΜΠΑΖΑΝΗΣ-ΦΟΥΡΛΑΣ-ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ)  11ος

ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ    4 X 300Μ   3:14.69    (ΓΚΙΑΤΑ-ΚΑΠΟΥΛΑ-ΓΙΔΑΡΑΚΟΥ-ΜΗΤΣΟΥ) 15ος

 

Ο Α.Σ.ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑΣ

  • Μπακογεώργου Μαρκέλλα

2η θέση  ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΤΩΤΑΘΛΗΜΑ

  • Ανυφαντής Κωνσταντίνος :

2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ

  • ο Τσέλος Σπυρίδων ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

Ο Α.Σ.ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑΣ

  • ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΕ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ

  • ΓΕΛΑΜΕΡΗΣ ΚΩΝ.ΝΟΣ 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ
  • ΝΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ

 

 

ΑΚ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ

  • ΓΑΛΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ
  •  ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΥΑ 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ
  • ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗΣ
  • ΡΟΥΣΚΑ ΑΡΤΕΜΗΣ 1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
  • ΣΤΑΥΡΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
  • ΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΘΛΗΤΕΣ  ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017-18

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

1 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΚΩΝ/ΝΟΥ    800 μέτρα       6Ο ΓΕΛ
2 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΜΙΛΤΙΑΔΗ        ΔΕΚΑΘΛΟ            4Ο ΓΕΛ
3 ΑΜΟΥΤΖΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  του  ΙΩΑΝΝΗ          5000 βάδην             5Ο ΓΕΛ
4 ΦΑΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   του   ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ    5000 βάδην         5Ο ΓΕΛ
5 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ του  ΙΩΑΝΝΗ      2000 ΦΕ        ΓΕΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
6 ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ                       Δίσκος                        ΕΠΑΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ                                                          

 

Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η   Μ Α Θ Η Τ Ω Ν  Π Ε Τ Ο Σ Φ Α Ι Ρ Ι Σ Η Σ  3ου  Γ Ε Λ
1 ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8 ΡΩΣΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
3 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 9 ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4 ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 10 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΣΙΑΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΛΑΣΗΣ
6 ΓΟΥΒΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 12 ΣΑΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η   Μ Α Θ Η Τ Ρ Ι Ω Ν  Π Ε Τ Ο Σ Φ Α Ι Ρ Ι Σ Η Σ  Γ Ε Λ   Λ Ι Β Α Ν Α Τ Ω  Ν
1 ΜΑΖΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 7 ΜΠΟΥΡΑΜΑ ΕΛΕΝΗ
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 8 ΣΚΡΕΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
3 ΠΕΤΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 9 ΦΕΖΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
4 ΤΑΦΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 10  
5 ΜΠΑΚΑΡΑ  ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ 11  
6 ΜΠΑΜΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 12  

 

Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η   Μ Α Θ Η Τ Ω Ν   Χ Ε Ι Ρ Ο Σ Φ Α Ι Ρ Ι Σ Η Σ   6ου  Γ Ε Λ
1 ΓΚΙΑΤΑ    ΚΡΙΣΤΙΑΝ 9 ΚΑΛΥΒΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΝΤΑΦΛΟΥΚΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ 10 ΒΛΑΣΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ
3 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11 ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  ΦΩΤΙΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ
4 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 12 ΤΣΟΥΠΙ  ΡΟΛΝΤΙ
5 ΠΑΡΙΣΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ 13 ΤΣΟΥΠΙ  ΡΕΪΝΤΙ
6 ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14  
7 ΝΤΕΛΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 15  
8 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ 16  

 

 

 

 

 

Κ Α Τ Α Σ Τ Α Σ Η   Μ Α Θ Η Τ Ρ Ι Ω Ν   Χ Ε Ι Ρ Ο Σ Φ Α Ι Ρ Ι Σ Η Σ   3ου  Γ Ε Λ
1 ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΜΑΓΔΑ 9 ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
2 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10  
3 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 11  
4 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 12  
5 ΤΣΙΚΑ ΑΝ. 13  
6 ΑΓΟΡΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 14  
7 ΜΠΟΥΣΑΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 15  
8 ΤΣΑΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 16  

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.