Αρχική Αθλητικά Πρεμιέρα με ΑΕΚ: Το πλήρες πρόγραμμα της Λαμίας για τη σεζόν 2022-23

Πρεμιέρα με ΑΕΚ: Το πλήρες πρόγραμμα της Λαμίας για τη σεζόν 2022-23

 

Με ΑΕΚ στο “Αθανάσιος Διάκος” κάνει πρεμιέρα στο πρωτάθλημα Λαμία.

Δείτε το πλήρες πρόγραμμα της Super League για την αγωνιστική σεζόν 2022-23 μετά από την κλήρωση που διεξήχθη το βράδυ της Δευτέρας (25/7).

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Super League για τη σεζόν 2022-23. Πέραν των αγώνων της πρεμιέρας και όλων των ντέρμπι της κανονικής περιόδου, παρακάτω μπορείτε να δείτε το πλήρες πρόγραμμα των 26 αγωνιστικών.

  • 1η αγωνιστική: 20-21/08
    Άρης – Λεβαδειακός
    Ατρόμητος – ΟΦΗ
    Βόλος – Αστέρας
    Ολυμπιακός – ΠΑΣ
    Παναθηναϊκός – Ιωνικός
    ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
    Λαμία – ΑΕΚ
  • 2η αγωνιστική: 27-28/08
    ΑΕΚ – Βόλος
    Αστέρας – Ολυμπιακός
    Ιωνικός – Λεβαδειακός
    ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
    Παναιτωλικός – Άρης
    ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
    ΠΑΣ – Λαμία
  • 3η αγωνιστική: 03-04/09
    ΑΕΚ – ΠΑΣ
    Άρης – ΠΑΟΚ
    Ατρόμητος – Παναιτωλικός
    Βόλος – ΟΦΗ
    Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός
    Ολυμπιακός – Ιωνικός
    Λαμία – Αστέρας
  • 4η αγωνιστική: 10-11/09
    Αστέρας – Άρης
    Ιωνικός – Ατρόμητος
    Ολυμπιακός – Βόλος
    ΟΦΗ – Παναιτωλικός
    Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
    ΠΑΟΚ – Λαμία
    ΠΑΣ – Λεβαδειακός
  • 5η αγωνιστική: 17-18/09
    Άρης – Ολυμπιακός
    Ατρόμητος – Λαμία
    Βόλος – Ιωνικός
    Λεβαδειακός – Αστέρας
    ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
    Παναθηναϊκός – ΠΑΣ
    Παναιτωλικός – ΑΕΚ
  • 6η αγωνιστική: 01-02/10
    ΑΕΚ – Ιωνικός
    Αστέρας – ΟΦΗ
    Βόλος – Άρης
    Ολυμπιακός – Ατρόμητος
    ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
    ΠΑΣ – Παναιτωλικός
    Λαμία – Λεβαδειακός
  • 7η αγωνιστική: 08-09/10
    Άρης – ΑΕΚ
    Ατρόμητος – ΠΑΣ
    Ιωνικός – Λαμία
    Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ
    ΟΦΗ – Ολυμπιακός
    Παναθηναϊκός – Αστέρας
    Παναιτωλικός – Βόλος
  • 8η αγωνιστική: 15-16/10
    ΑΕΚ – Ατρόμητος
    Άρης – Ιωνικός
    Αστέρας – Παναιτωλικός
    Βόλος – Λεβαδειακός
    Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
    ΠΑΣ – ΟΦΗ
    Λαμία – Παναθηναϊκός
  • 9η αγωνιστική: 22-23/10
    Ατρόμητος – Βόλος
    Ιωνικός – ΠΑΣ
    Λεβαδειακός – ΑΕΚ
    ΟΦΗ – Λαμία
    Παναθηναϊκός – Άρης
    Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
    ΠΑΟΚ – Αστέρας
  • 10η αγωνιστική: 29-30/10
    ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
    Άρης – ΟΦΗ
    Βόλος – Παναθηναϊκός
    Ιωνικός – Παναιτωλικός
    Λεβαδειακός – Ατρόμητος
    Ολυμπιακός – Λαμία
    ΠΑΣ – Αστέρας
  • 11η αγωνιστική: 05-06/11
    Αστέρας – ΑΕΚ
    Ατρόμητος – Άρης
    ΟΦΗ – Ιωνικός
    Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
    Παναιτωλικός – Λεβαδειακός
    ΠΑΟΚ – ΠΑΣ
    Λαμία – Βόλος
  • 12η αγωνιστική: 09-10/11
    ΑΕΚ – ΟΦΗ
    Άρης – Λαμία
    Ατρόμητος – Αστέρας
    Βόλος – ΠΑΣ
    Ιωνικός – ΠΑΟΚ
    Λεβαδειακός – Ολυμπιακός
    Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
  • 13η αγωνιστική: 12-13/11
    Αστέρας – Ιωνικός
    Ολυμπιακός – ΑΕΚ
    ΟΦΗ – Λεβαδειακός
    Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
    ΠΑΟΚ – Βόλος
    ΠΑΣ – Άρης
    Λαμία – Παναιτωλικός

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ – ΔΙΑΚΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

  • 14η αγωνιστική: 21-22/12
    ΑΕΚ – Λαμία
    Αστέρας – Βόλος
    Ιωνικός – Παναθηναϊκός
    Λεβαδειακός – Άρης
    ΟΦΗ – Ατρόμητος
    Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
    ΠΑΣ – Ολυμπιακός
  • 15η αγωνιστική: 28-29/12
    Άρης – Παναιτωλικός
    Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
    Βόλος – ΑΕΚ
    Λεβαδειακός – Ιωνικός
    Ολυμπιακός – Αστέρας
    Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
    Λαμία – ΠΑΣ
  • 16η αγωνιστική: 04-05/01
    Αστέρας – Λαμία
    Ιωνικός – Ολυμπιακός
    ΟΦΗ – Βόλος
    Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός
    Παναιτωλικός – Ατρόμητος
    ΠΑΟΚ – Άρης
    ΠΑΣ – ΑΕΚ
  • 17η αγωνιστική: 07-08/01
    ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
    Άρης – Αστέρας
    Ατρόμητος – Ιωνικός
    Βόλος – Ολυμπιακός
    Λεβαδειακός – ΠΑΣ
    Παναιτωλικός – ΟΦΗ
    Λαμία – ΠΑΟΚ
  • 18η αγωνιστική: 14-15/01
    ΑΕΚ – Παναιτωλικός
    Αστέρας – Λεβαδειακός
    Ιωνικός – Βόλος
    Ολυμπιακός – Άρης
    ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
    ΠΑΣ – Παναθηναϊκός
    Λαμία – Ατρόμητος
  • 19η αγωνιστική: 21-22/01
    Άρης – Βόλος
    Ατρόμητος – Ολυμπιακός
    Ιωνικός – ΑΕΚ
    Λεβαδειακός – Λαμία
    ΟΦΗ – Αστέρας
    Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
    Παναιτωλικός – ΠΑΣ
  • 20η αγωνιστική: 28-29/01
    ΑΕΚ – Άρης
    Αστέρας – Παναθηναϊκός
    Βόλος – Παναιτωλικός
    Ολυμπιακός – ΟΦΗ
    ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός
    ΠΑΣ – Ατρόμητος
    Λαμία – Ιωνικός
  • 21η αγωνιστική: 04-05/02
    Ατρόμητος – ΑΕΚ
    Ιωνικός – Άρης
    Λεβαδειακός – Βόλος
    ΟΦΗ – ΠΑΣ
    Παναθηναϊκός – Λαμία
    Παναιτωλικός – Αστέρας
    ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
  • 22η αγωνιστική: 11-12/02
    ΑΕΚ – Λεβαδειακός
    Άρης – Παναθηναϊκός
    Αστέρας – ΠΑΟΚ
    Βόλος – Ατρόμητος
    Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
    ΠΑΣ – Ιωνικός
    Λαμία – ΟΦΗ
  • 23η αγωνιστική: 18-19/02
    Αστέρας – ΠΑΣ
    Ατρόμητος – Λεβαδειακός
    ΟΦΗ – Άρης
    Παναθηναϊκός – Βόλος
    Παναιτωλικός – Ιωνικός
    ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
    Λαμία – Ολυμπιακός
  • 24η αγωνιστική: 25-26/02
    ΑΕΚ – Αστέρας
    Άρης – Ατρόμητος
    Βόλος – Λαμία
    Ιωνικός – ΟΦΗ
    Λεβαδειακός – Παναιτωλικός
    Ολυμπιακός -Παναθηναϊκός
    ΠΑΣ – ΠΑΟΚ
  • 25η αγωνιστική: 04-05/03
    Αστέρας – Ατρόμητος
    Ολυμπιακός – Λεβαδειακός
    ΟΦΗ – ΑΕΚ
    Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
    ΠΑΟΚ – Ιωνικός
    ΠΑΣ – Βόλος
    Λαμία – Άρης
  • 26η αγωνιστική: 11-12/03
    ΑΕΚ – Ολυμπιακός
    Άρης – ΠΑΣ
    Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
    Βόλος – ΠΑΟΚ
    Ιωνικός – Αστέρας
    Λεβαδειακός – ΟΦΗ
    Παναιτωλικός – Λαμία

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.